Nové originální opasky v mé nabídce. Vyberte si tak vánoční dárek pro sebe či své blízké.

   

  

  

 

Ručně zpracovaná kompaktní peněženka v originálním designu z kvalitní kůže. Vlastní motiv s lebkou je plasticky zpracovám do kůže a poté ručně dobarven. 

Na přání Vám vytvořím na peněženku také vlatní motiv či logo!

 

Luxusní peněženky z rejnočí kůže či leguána? Nebo jen vlastní motiv na peněženku sestavenou dle Vašeho přání. Kontaktujte nás pro bližší informace. 

Vyrábíme také číšnická pouzdra, kasírtašky a různé brašničky dle Vašich přání jako jsou například retro brašničky na kolo aj.

Nabízíme nové originální opasky v urban stylu. Samozřejmostí zůstává kvalitní hovězí kůže. Šířka opasku je standardní 4 cm a délku si můžete zvolit přesně, tak aby Vám sedla.  Na opasek můžeme vyrazit také Váš VLASTNÍ NÁPIS a LOGO.

Vyrobili jsme další opasky v leteckém stylu. I pro Vás můžeme vytvořit na přání originální opasek v vlastní tématikou. 

Nabízíme nové druhy peněženek i pro klasické doklady se zachováním minimálních rozměrů. Dle přání možné doplnit ručním zdobením nebo vlastním logem. 

 

Zapněte si pásy! Letí k Vám další novinka.

Tentokrát pro všechny piloty, pilotky a nadšence aero sportů. Ručně vyrobený opasek z kvalitní kůže s vychytanou přezkou dle leteckých standardů. Přezka je navíc doplněna stylovým otvírákem lahví.

Aktuality a novinky sledujte také na našem profilu na facebooku

https://www.facebook.com/KuzeBartos

Máte nachystané svoje stroje na léto?
Nabízíme čalounění sedaček na motocykly a to jak pro silniční, čí klasické choppery, výrobu doplňků pro motorkáře i autíčkáře. Čalounění volantů i interiéru vozidel....

Neváhejte nás kontaktovat v případě Vaších konkrétních dotazů. Další fotky naleznete také v galerii na webu, či odkazu níže.

Aktuální kousky k prodeji, které si u nás můžete ihned zakoupit zobrazíte zde v galerii

Obojky, vodítka a postroje na míru pro Vaše hlídače a psí miláčky. Možno se zdobením, jménem a doplnění o štítek s telefonním číslem.

Více si prohlédněte v galerii na tomto odkaze:

 https://kuze-bartos.webnode.cz/fotogalerie/voditka-obojky/#!

Přijď taky s vlastním logem nebo značkou a společně vymyslíme doplňky pro tebe, tvé kámoše nebo firmu.

kuze-bartos.webnode.cz/fotogalerie/pasky/#a2013-08-26-13-53-10-989-jpg